bbw juicey supreme got her booty robbed. https://faselhd1.com

HAKKIMIZDA

Awesome Image

ALİ USTA OTOMOTİV

Ali Usta Otomotiv logosunun anlamı nedir ? Logonun sol yanında yer alan 2 çizgi iki kardeşi, logonun sağ yanında yer alan 2 çizgi ise iki ortağı temsil etmektedir.Logoda yer alan kırmızı ve beyaz renkler Türk Bayrağı'ndan alınmıştır.

Ali Öztürk (Ali Usta) 1996 yılında Endüstri Meslek Lisesi'nde okurken staja başlayarak otomotiv sektörüne giriş yapmıştır.
Askerlik görevini tamamladıktan sonra 2002 yılının Mart ayında Antalya Hastalya Yetkili Mercedes Servisi'nde çalışmaya başlamıştır.
Hastalya Otomotiv bünyesindeki 16 yıllık çalışma hayatında Chrysler Jeep ve Dodge marka araçların Bakım Teknisyenliği,Sistem Teknisyenliği ve Arıza Teşhis Teknisyenliği sertifikalarını ,Hafif ticari araçların Bakım Teknisyenliği ve Sistem Teknisyenliği sertifikalarını ,Mercedes Otomobil grubunda Bakım Teknisyenliği,Sistem Teknisyenliği ve Arıza Teşhis Teknisyenliği sertifikalarını ve akabinde Atölye Şefliği sertifikasını almıştır.

Ayrıca bu süreç içerisinde sayısız eğitim ve seminer programlarına katılmıştır.

Hüseyin Öztürk 2007 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Otomotiv Bölümünden mezun olmuştur.Otomotiv sektöründan farklı alanlarda iş deneyimi kazanmak için Danone Süt ve Süt Ürünleri firmasında Satış Temsilcisi pozisyonunda 2 yıl boyunca çalışmıştır.Askerlik görevini yerine getirdikten sonra 2011 yılında Sütaş Süt ve Süt Ürünleri firmasında Satış Şefi olarak çalışmaya başlamıştır.2015 yılında Satış Müdürü olarak görev yaptığı Sütaş firmasındaki görevinden ayrılmıştır.

2018 yılının Ekim ayında Hastalya Otomotiv firmasından ayrılan Ali Usta kardeşi Hüseyin Öztürk ile Antalya Yeşil Sanayi sitesinde kendi özel servisini açmıştır.Burada 3 yıl çalıştıktan sonra servis alanının yetersiz gelmesinden dolayı daha büyük bir işyeri arayışına girilmiş ve mevcut servis kiralanarak restore edilmiş,müşterilerin kullanımına sunulmuştur.

2021 Nisan ayından beri 1000m2 kapalı alan içerisinde hizmet vermektedir.

Müşteri aracı garajımıza girdiği andan itibaren resmi sigortalıdır. Bu nedenle her türlü kaza, afet v.b durumlara karşı koruma altına alınmıştır.

Onarımı yapılacak araç Mercedes – Benz tarafından eğitilen uzmanlar tarafından ilk olarak garaja alınır. Orjinal lisanslı cihazlarla arıza tespiti yapılır. Parça ve işçilik fiyatları araç sahibine bildirilir.

Alınan onay sonrası gerekli tamirat – tadilat işleri işinin ehli ustalar tarafından yapılır. Yapılan işlem sonrası araç uzman personel tarafından test sürüşüne çıkarılır. Olası bir sorun anında giderilir. Test sürüşü ardından araç detaylı temizliğe gönderilir. Son olarak temizlik sonrası araç sahibine teslim edilir.

Customer SignatureCustomer Signature

7/24 SERVİS HİZMETİ

Tek noktadan tüm çözümleriniz için iletişime geçiniz.

0242 220 08 88

Mob: 0533 294 43 53

Email: [email protected]

YOL TARİFİ AL
Destek hattına bağla
Whatsapp hattımız
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

Altyapı Sağlayıcı: